KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7696104
nr 769 6104
Träsnitt
1800-tal, Japan, 35x24
Utrop:
1.000 kr
Såld:
550 kr
måndag 6 augusti 2012
kl 19:35:43
6/8 09:17:25
500 kr
6/8 19:27:37